Místo: Czech Republic ZměnaClose

Rozumíme vašim potřebám

Nedostatečně jednotná komunikace v rámci sítě může u energetických společností vést k neefektivnímu řízení distribuce a plýtvání zdroji. Nahrazování zastaralé měřicí technologie moderními digitálními zařízeními může vést k úsporám nákladů a efektivnějšímu provozu.

Landis+Gyr nabízí pokročilou infrastrukturu měření (AMI), která zasílá energetické společnosti koncová data v reálném čase. Náš software pro AMI zpracovává potřebná data a podporuje řešení pro inteligentnější koncové body sítě.

Jednoduše začněme

Multi-Commodity AMI

Vícekomoditní AMI

Zlepšování provozu a služeb začíná digitálním snímáním hodnot a obousměrnou komunikací, které poskytují technologie inteligentního měření Landis+Gyr. Při dodávání dat v reálném čase a pokročilých metrik poskytují inteligentní měřiče zásadní informace, které energetickým společnostem pomáhají transformovat své služby zákazníkům, snižovat provozní náklady a přijímat kvalifikovanější investiční rozhodnutí.

Můžete se dozvědět více

Analytics

Analytics

Zvýšení spolehlivosti a snížení provozních nákladů díky platformě Landis+Gyr Advanced Grid Analytics. S využitím dat z AMI a distribučních senzorů, které již máte k dispozici, se naše komplexní sada aplikací bezproblémově začlení do vašeho stávajícího systému a stane se součástí mimořádně přesného modelu vaší rozvodné sítě s nebývale širokými možnostmi plánování a optimalizace v reálném čase.

Můžete se dozvědět více

save

Služby

Landis+Gyr nabízí propracované portfolio služeb, které vám pomohou snižovat provozní náklady, dodávat zákazníkům rychleji a účinněji požadované výsledky a zjednodušovat práci. Jsme zde pro vás, kdykoli a kdekoli budete potřebovat pomoc se službami zahrnujícími cloudový hosting, obnovu provozu po havárii, údržbu inteligentní sítě, technickou podporu, systémovou integraci, školení zaměstnanců a mnoho dalších potřeb.

Můžete se dozvědět více

Kontaktujte Landis+Gyr

Neváhejte se s námi spojit pro podrobnější informace o tom, jak vám inovační řešení Landis+Gyr mohou pomoci při ochraně investic modernizací sítě.

Kontaktujte nás