Místo: Czech Republic ZměnaClose

Rozumíme vašim potřebám

Výpadky dodávek nejen narušují každodenní provoz, ale také vyžadují nákladnou prevenci a opravy. Věnujte méně času obavám souvisejícím s výpadky sítě, a naopak více času přemýšlení o budoucnosti svých obchodních činností. Landis+Gyr nabízí spínače HDO, senzory pro automatizaci distribuce (DA) a další pokročilá řešení, která bezproblémově slouží za scénou, snižují počet výpadků a zvyšují spolehlivost celé sítě.

A co více, Landis+Gyr umí shromažďovat a analyzovat data z vaší sítě a poté vám poskytnout na míru připravený akční plán. Už žádné dohady o místě nebo příčině výpadků – namísto nich konkrétní řešení, která můžete implementovat, jakmile se rozhodnete

Jednoduše začněme

Multi-Commodity AMI

Vícekomoditní AMI

Zlepšování provozu a služeb začíná digitálním snímáním hodnot a obousměrnou komunikací, které poskytují technologie inteligentního měření Landis+Gyr. Při dodávání dat v reálném čase a pokročilých metrik poskytují inteligentní měřiče zásadní informace, které energetickým společnostem pomáhají transformovat své služby zákazníkům, snižovat provozní náklady a přijímat kvalifikovanější investiční rozhodnutí.

Můžete se dozvědět více

Analytics

Analytics

Zvýšení spolehlivosti a snížení provozních nákladů díky platformě Landis+Gyr Advanced Grid Analytics. S využitím dat z AMI a distribučních senzorů, které již máte k dispozici, se naše komplexní sada aplikací bezproblémově začlení do vašeho stávajícího systému a stane se součástí mimořádně přesného modelu vaší rozvodné sítě s nebývale širokými možnostmi plánování a optimalizace v reálném čase.

Můžete se dozvědět více

DA and Sensors

Distribuční automatizace (DA) a senzory

Landis+Gyr vám pomůže vybudovat modernější síť. Náš systém pro distribuční automatizaci (DA) a naše senzory konstruované pro snadnou integraci do vaší stávající sítě zasílají údaje do vaší řídicí stanice a dálkově reagují na změny na straně odběru.

Můžete se dozvědět více

Bílé knihy

How Smart Grids Lead to IT/OT Convergence

The smart grid is the response from utilities to European energy policy designed to promote a carbon-independent society. The smart grid is a transformed power system that can accommodate a large penetration of distributed renewables, system flexibility and consumer participation in markets…

Odemknout

Kontaktujte Landis+Gyr

Pro další informace o tom, jak Landis+Gyr může zlepšit spolehlivost a kvalitu energie ve vaší síti, se s námi neváhejte spojit. Náš tým je tady pro vás a rád vám poskytne vhodnou sadu produktů a řešení na míru vašim potřebám.

Kontaktujte nás