Místo: Czech Republic ZměnaClose

Připojte se k našemu úspěšnému týmu

Landis+Gyr je předním světovým poskytovatelem řešení pro energetický management a největším globálním dodavatelem v oblasti inteligentního měření. Strůjcem našeho úspěchu je tým světové třídy čítající více než 5.600 zaměstnanců. Naši rozličně zaměření pracovníci od obchodních zástupců až po softwarové inženýry se společně snaží pomáhat zákazníkům co nejefektivněji hospodařit s energií

Inspirace, inovace, pracovitost

Landis+Gyr přivádí energetické společnosti do budoucnosti a naši zaměstnanci k ní doslova dláždí cestu. Zaměstnáváme nejlepší a nejschopnější mozky v oboru a poté jim poskytujeme takové podmínky, aby se stávali skutečnými inovátory. Týmová práce, inovace a nekompromisní zaměření na kvalitu jsou jádrem všeho, co děláme.

Profil společnosti

Koho hledáme

Customer Champions
Oblíbení partneři zákazníků

Naší hlavní zásadou je, že zákazníci jsou na prvním místě, a potřebujeme zaměstnance, pro které platí totéž.

Creative Thinkers
Kreativní novátoři

Nebojíme se měnit status quo. Své zaměstnance podporujeme při vytváření nových inovačních řešení ve prospěch našich klientů.

Team Players
Týmoví hráči

Uspěje-li jeden, uspějeme všichni. Díky svému týmovému způsobu práce jsme se stali dlouhodobým leaderem s vynikající pověstí.

Quality Experts
Odborníci na kvalitu

Dodáváme vynikající produkty – tečka. Úkolem našich zaměstnanců je nastavovat laťku velmi vysoko a stále ji zvyšovat.

Promise Keepers
Dodržujeme sliby

Jsme známí svou solidností, a totéž požadujeme po svých zaměstnancích. Hledáme lidi, kteří umí dokončovat své projekty a dosahovat výsledků nezávisle na překážkách na cestě k nim.

Náš závazek v oblasti společenské odpovědnosti a ochrany životního prostředí

Nejen pomáháme jiným společnostem posouvat se směrem k udržitelnější budoucnosti – totéž děláme sami u sebe. Máme několik firemních iniciativ zaměřených na tvorbu čistšího a zelenějšího prostředí a na podporu transparentnosti v rámci své organizace. Vytvořili jsme rovněž několik dobrovolnických týmů s cílem vracení hodnot místním společenstvím.

Můžete se dozvědět více

Více než kolegové

Naši zaměstnanci jsou více než jen skupina spolupracovníků – jsou také skupinou přátel. Podporujeme smysluplné vztahy s pomocí mnoha speciálních akcí, výletů a skupinových aktivit. Jako společnost oslavujeme dosažené úspěchy a zdůrazňujeme význam společné práce, která vytváří jedinečné zkušenosti.

Můžete se dozvědět více

Společnost s energií a vášní

Ačkoli jsme globální společností s historií přesahující sto let, máme svěží atmosféru spolupráce jako v právě vznikající firmě. Náš tým zahrnuje jak mladé techniky, tak lidi s celoživotní zkušeností v oboru, a všichni vzájemně využívají svých zkušeností pro kultivací svých vlastních vloh. A prostřednictvím smysluplného, dlouhodobého kariérního rozvoje napříč všemi odděleními prosazuje Landis+Gyr rozvoj slibných talentů a odměňování nejlepších pracovníků.

Můžete se dozvědět více

Jste připraveni povýšit svou kariéru na novou úroveň?

Prohlédněte si naše aktuální nabídky volných míst a přihlaste se online.

Zobrazit aktuální nabídky zaměstnání