Místo: Czech Republic ZměnaClose

Rozumíme vašim potřebám

Když spotřeba energie vašich zákazníků překročí objem její výroby, může docházet k výpadkům, kolísání napětí a nestabilitě sítě. Řešení Landis+Gyr pro řízení zatížení vám umožní upravovat dodávku tak, aby lépe odpovídala momentální poptávce, a tak vám ušetří čas i peníze.

Řešení Landis+Gyr typu demand response pro reakci na aktuální zatížení rovněž pomáhají zvyšovat výnosy. Opatření pro intervaly špičkového odběru vám pomohou eliminovat nutnost externího nákupu drahé energie.

Jednoduše začněme

Load Management

Řízení zátěže

Účinné řízení zatížení vyžaduje plné využití možností, které síť poskytuje. Inovační sada nástrojů Landis+Gyr pomáhá energetickým společnostem šetřit peníze snižováním množství energie potřebné pro uspokojování poptávky a předcházením přetěžování soustavy vlivem obnovitelných zdrojů a zastaralých nebo namáhaných zařízení.

Můžete se dozvědět více

Consumer Engagement

Spolupráce se spotřebiteli

Vaši spotřebitelé si přejí svobodu a flexibilitu, a vy si přejete lepší a dlouhodobé vztahy se svými spotřebiteli. Produkty Landis+Gyr pro spolupráci se spotřebiteli umožňují obojí. Díky nim můžete nabídnout svým zákazníkům online úhrady a možnosti rozpočtování, větší svobodu při řízení jejich vlastní spotřeby a příležitost využívat udržitelnější zdroje energie.

Můžete se dozvědět více

Energy Storage

Uchovávání energie

Uložená energie je nejvšestrannějším aktivem v rámci sítě. Jednotný systém uchovávání energie může snižovat náklady na špičkový odběr, omezovat urgentnost upgradů systému, bezproblémově absorbovat obnovitelnou energii a zlepšovat kvalitu energie. Po více než 120 letech úspěchů v integraci energetických systémů má Landis+Gyr mnoho zkušeností a může vám pomoci maximalizovat hodnotu vašich investic do ukládání energie.

Můžete se dozvědět více

Kontaktujte Landis+Gyr

Neváhejte se s námi spojit pro podrobnější informace o tom, jak vám Landis+Gyr může pomoci řešit otázky spojené s reakcí na aktuální zatížení. Nabízíme komplexní portfolio produktů a řešení, která vám pomohou optimalizovat činnosti v oblasti internetu věcí, stejně jako služby na straně odběru ovlivňující spotřebu zákazníků.

Kontaktujte nás