Místo: Czech Republic ZměnaClose

Zdroj pro vaše řešení

Technologie Landis+Gyr pro řízení zátěže vám pomohou s dynamickým řízením sítě. Implementování našich strategií pro přímé ovládání zatížení vám umožní uplatnění programů pro dálkové řízení spotřebitelských klimatizací, tepelných čerpadel, ohřívačů vody a dalších zařízení s vysokou spotřebou během odběrových špiček. Díky tomu můžete také vyvažovat dostupné zdroje pro zabránění výpadkům nebo vysokým poplatkům za překročení nákupu energie.

S pomocí obousměrných komunikačních systémů jsou technologie Landis+Gyr vhodné pro automatizaci mnoha procesů v rámci řízení vaší sítě. Mohou dokonce i určovat – na základě priorit – v jakém pořadí mají být vypínány a poté opět zapínány jednotlivé spotřebiče. Alternativně můžete také svým spotřebitelům nabídnout příležitost řídit vlastní spotřebu energie pomocí inteligentního termostatu.

array(3) {
 ["thumb_size"]=>
 string(19) "third-content-width"
 ["show"]=>
 array(2) {
  [0]=>
  string(5) "image"
  [1]=>
  string(5) "title"
 }
 ["thumb_classes"]=>
 string(27) "img-responsive center-block"
}

Kontaktujte Landis+Gyr

Řešení Landis+Gyr pro přímé řízení zatížení je možné využívat pro programy reakcí na aktuální zatížení v oblasti domácností, malých podniků a zemědělství. Neváhejte se s námi spojit a zjistit, jak vám můžeme pomoci plnit cíle vaší společnosti.

Kontaktujte nás