Místo: Czech Republic ZměnaClose

Globální leader v oboru

Landis+Gyr je po více než 125 let leaderem v oblasti řešení pro energetický management. Prostřednictvím rozvinuté infrastruktury měření a dalších nejmodernějších technologií inteligentních sítí pomáháme energetickým společnostem na celém světě vylepšovat provozní postupy, chránit investice, snižovat provozní náklady a poskytovat lepší služby zákazníkům. Portfolio produktů a služeb Landis+Gyr zaměřené na kvalitu, spolehlivost a inovace může pomoci i vám a přinést modernizaci vaší inteligentní sítě pro budoucnost.

Our Mission

At Landis+Gyr, we create a greener tomorrow through leading smart metering, grid edge intelligence and smart infrastructure technology.
As partners, we empower customers and consumers to utilize resources in a more informed and sustainable way.
Together, we manage energy better.

Our Values

Customer Intimacy
We are a trusted partner and deliver on our commitments

Uncompromising Performance
We strive to deliver high quality on time, every time

Innovative Technology
We passionately innovate true differentiators for our customers

Entrepreneurial Spirit
We empower teams to drive results with a can-do attitude

Sustainable Impact
We manage energy better for a more sustainable world


Proč zvolit Landis+Gyr?

Už od roku 1896 pomáhá Landis+Gyr energetickým společnostem a koncovým uživatelům lépe hospodařit s energií s využitím pokročilých měřicích technologií. Jsme skutečným světovým leaderem v budování systémů inteligentního měření, které jsou synonymem snižování nákladů a zvyšování účinnosti. Naše dlouhá a úspěšná historie je založena na schopnosti poskytovat skutečně ucelená měřicí řešení, která jsou individuálně přizpůsobena pro potřeby jednotlivých zákazníků.

Technologie inteligentní sítě

Integrované produkty a služby Landis+Gyr dnes vytyčují cestu pro novou generaci řešení energetického managementu. Poskytujeme například aplikace pro inteligentní sítě, technologie řízení odběru, řešení pro analýzu dat, integraci obnovitelných zdrojů – tedy ucelené portfolio, které umožní energetickým společnostem i spotřebitelům plně využít potenciálu inteligentních sítí.


Landis+Gyr je světovým leaderem pro integrovaná řešení energetického managementu.

Více než 125 let výsledků

Již od roku 1896 je Landis+Gyr globálním leaderem v oblasti řešení pro energetický management. Již více než 3.500 energetickým společnostem na celém světě jsme poskytli nejširší portfolio produktů a služeb v oboru. Se svým celosvětovým týmem více než 1.300 techniků, vývojových specialistů a vědců, a také certifikacemi podle ISO v oblasti kvality a ekologických postupů se zaměřujeme na zvyšování energetické účinnosti, zefektivňování provozu a zlepšování služeb zákazníkům pro poskytovatele v energetické oblasti.

Vrcholový management a představenstvo

Seznamte se s jedním z nejzkušenějších manažerských týmů v oboru a představenstvem společnosti.

Povídejte se na náš tým vrcholového vedení

Úspěchy a ocenění

Společnost Landis+Gyr je celosvětově uznávaná jako leader ve svém oboru, nejen proto, že přes sto let stojí v čele technologií pro energetický management, ale také proto, že proaktivně sdílí své znalosti a názory s různými energetickými společenstvími pro uspokojování potřeb měnícího se světa.

Zde jsou některá ocenění, která jsme získali jako uznání za svou práci pro obor energetiky:

Frost & Sullivan

Global AMI Company of the Year for 2013, 2014, 2016, 2017, 2018, 2019 and 2022 (there was no award in 2015) – recognized for our AMI leadership in North America, Europe, Brazil, and Asia Pacific

Climate Leaders 2022

One out of only 400 European companies with the highest reduction of carbon emissions

EcoVadis Sustainability Rating

Gold medal and top 5% of the companies rated by EcoVadis - Award for our performance in the areas of environment, labor and human rights, ethics and sustainable procurement

Greentech Media

Grid Edge 20: Companies Transforming the US Power Sector – recognized for our ability to shape the market with our innovative solutions

Asian Utility Week Awards 2017

Best AMI or IoT Network Rollout Project – for Landis+Gyr’s work with the Tokyo Electric Power Company in building the largest IoT network in the world

Best Customer Engagement Project – for our work with Meralco and its AMI-supported pre-paid solution, K-Load

Connected World

Top 100 Innovative Companies – recognized for our continued market traction and game-changing technologies