Místo: Czech Republic ZměnaClose

Proč Landis+Gyr?

Společnost Landis+Gyr již více než století pomáhá energetickým společnostem využívat výhod technologií a inovací, plnit požadavky a lépe využívat energii. Naše měřidla a řešení podporují energetické společnosti a koncové zákazníky v efektivnějším využívání energie, snižování energetických nákladů a udržitelném využívání zdrojů.

Jsme předním světovým dodavatelem řešení v oboru měření elektrické energie s prestižní pozicí v segmentu smart meteringu – základní součásti celosvětového úsilí o modernizaci zvýšení efektivity a spolehlivost systémů distribuce elektrické energie.

Jsme předním světovým poskytovatelem integrovaných řešení v oblasti energetiky zaměřených na potřeby energetických společností a jsme jedineční ve své schopnosti dodávat moderní měřicí řešení typu end-to-end. V současné době společnost nabízí nejširší portfolio produktů a služeb v oboru měření energie a připravuje cestu pro novou generaci smart grid prostřednictvím investic do aplikací smart grid, technologií řízení odběru na straně odběratele, analytiky sítí a integrace obnovitelných zdrojů.

Zaznamenali jsme velké úspěchy v úsilí pomoci energetickým společnostem zvýšit efektivitu energetických sítí, snížit náklady na energii, udržitelně využívat zdroje a plně využívat potenciál technologie smart grid.