Místo: Czech Republic ZměnaClose

Systémová Integrace

Doplníme vaše zkušenosti s rozsáhlými projekty

Landis+Gyr dodává široký sortiment softwarových produktů zajišťujících provozní řízení zákaznických sítí v rámci komplexních projektů zaměřených na moderní infrastrukturu měření (Advanced Metering Infrastructure – AMI). Naše softwarové aplikace pokrývají odečet měřidel, řízení systémů, provoz systémů i zpracování měřených dat s přidanou hodnotou. Otevřená architektura a modulárnost softwarové platformy umožňují snadnou customizaci a integraci se stávajícími informačními systémy energetické společnosti.

S využitím našich osvědčených multienergetických měřidel, otevřených komunikačních technologií a moderních softwarových aplikací si naši obchodní partneři mohou doplnit svou nabídku a/nebo distribuovat zařízení nebo další komponenty v rámci hodnotového řetězce odpovídajícího našemu produktovému portfoliu.

Partnerství s Landis+Gyr pro realizaci pokročilé infrastruktury měření

Projekty v oblasti AMI (pokročilé infrastruktury měření) znamenají následující výhody pro vaši práci:

  • doplnění vašeho produktového portfolia o nejlepší multienergetická měřidla v oboru, spolehlivé obousměrné komunikační technologie a nejmodernější softwarová řešení
  • zvýšení hodnoty vašich lokálních znalostí a know-how díky našim softwarovým a obchodním řešením
  • zajištění úspěšné realizace projektů s pomocí osvědčeného a ověřeného softwaru pro inteligentní měření Landis+Gyr
  • využití širokých znalostí Landis+Gyr v oblasti komplexních a rozsáhlých instalací
  • využití naší špičkové profesionální podpory prodeje a marketingu
  • distribuce našich moderních řešení vašim zákazníkům s využitím výhod zavedené značky Landis+Gyr jako leadera rozvoje v oboru.

Spojte se s námi: partners@landisgyr.com