Místo: Czech Republic ZměnaClose

Kultura excelence

Náš trvalý závazek kvality

Už více než 100 let je Landis+Gyr synonymem kvality – a v brzké době se to určitě nezmění. Vyznáváme kulturu excelence a před vším ostatním klademe důraz na inovace, efektivitu a spolehlivost. A díky tomu, že podporujeme své zaměstnance na cestě k neustálému zlepšování, umožňujeme tvořit skutečně zajímavé kariéry.

Je vám to blízké?

Klikněte sem, projděte si pracovní příležitosti a dejte nám vědět, proč se právě vy hodíte do našeho týmu.

Zobrazit aktuální nabídky zaměstnaní

V čem jsme jiní

Potenciál našeho oboru

Landis+Gyr je v čele rychle se rozvíjejícího oboru. Současně máme dlouhou a úspěšnou historii a pevně vystavěnou platformu pro to, abychom se uměli úspěšně odlišit od konkurence.

Naše schopnost inspirovat

Nevěříme, že „co je staré, to je dobré.“ V Landis+Gyr máte možnost zažít spolupráci s inspirujícími lidmi na náročných projektech v prostředí poskytujícím vysokou úroveň uspokojení z práce při nízké fluktuaci zaměstnanců.

Naše dynamické zdroje

Pomůžeme vám urychlit profesní rozvoj. Nabízíme mnoho nejrůznějších příležitostí v oblasti školení, mentoringu a cestování, které vám pomohou vylepšit profesní vyhlídky.

Náš závazek společenské odpovědnosti

Landis+Gyr zprostředkovává mnoho různých příležitostí k dobrovolnickým činnostem a pomáhá tak vytvářet lepší a propojenější svět, ve kterém všichni žijeme.

Naše zajímavé příležitosti

Dobře víme, že nechcete zůstat navždy ve stejné roli – a naše kariérní cesty mohou růst společně s vámi! Jako středně veliká společnost s pobočkami na celém světě nabízíme mnoho příležitostí k získávání nových dovedností prostřednictvím nejrůznějších přebíraných odpovědností.

Naše spojení se skutečným světem

Jsme rádi, když naši zaměstnanci nejen společně pracují, ale když se také společně baví. Nabízíme nejrůznější příležitosti pro upevňování celoživotních vztahů, jak v kanceláři, tak mimo ni, od společných barbecue a festivalů po kempování a firemní výlety.